«1...34567»

Felhasználó
8 éve
Korábban azt írtad nem több puszta népámításnál :-) Ami pedig a lakásklímát illeti, mindenhol gazdaságosabb kazánnal fűteni ahol van. Ahol meg cserépkályha van, vagy kandalló, ott meg azzal. A villany elég drága ahhoz hogy befűtsük vele a lakást. Én a radiátorok mellé kiegészítésképp használom télen ha úgy van, hogy fázom, de am hanyagolva van.
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
Szerintem tuti belém akarsz kötni! XD
Szóval továbbra is azt mondom hogy autóba felesleges és nem logikus a "fűtős" klíma. Népámítás hogy az milyen menő, nem indokolt hogy az "ingyen" meleg hűtővíz helyett azt használjuk.
A lakásba meg írtam hogy pl a hősugárzótól energia hatékonyabb a hűtő-fűtős klíma.
Ha lemegy az ember a Dunára uszadékfát szedni és betolja a kályha ajtaján attól nem olcsóbb természetesen csak ha nem fűtesz télen egyedül az. Persze ez sem minden esetben igaz mielőtt ebbe is belekötnél, mert ha szétfagy ezért a fürdőszobád, akkor az a nem fűtés semmivel rohadt drága mulatság is lehet! :D
Meg hát a gyógykezelések amivel a tüdőgyuszit rendbe teszik se hiszem hogy olcsó árfekvésű.
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
Jajj annyit írtok végig nem olvasom :D
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
8 éve
Ja amúgy is télen klímákról beszélni!? :D
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
Asszem megint aktuális a "régi" hsz:
Hogyaztarothadólustaférgek, hogy basszákbekapcsolniazt a nyűvesszerverjüket vagy a picsájénemvesznekegymásikat! smiley-finger007.gif
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
Megint nincs szerver ? komoly...
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
Jah....
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
Am fülembe jutott hogy valami másik modernebb játékot is csinálnak páran, ezért nincs idő a stickre
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
8 éve
Ez csak pletyka, vagy benfentestől hallottad ?
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
Benfentestől van az infó :D
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P
«1...34567»